Klimatyzacja

Nasz serwis posiada profesjonalne urządzenia do  kompleksowego serwisu Klimatyzacji Samochodowej.  Specjalizujemy się w serwisie i naprawie klimatyzacji samochodowej. W Promocyjnych cenach można u nas  nabić klimatyzację samochodową, oczyścić układ chłodzący lub umówić się do nas  na odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji.

Klimatyzację w zasadzie powinno używać się przez cały rok.  Częste używanie klimatyzacji przedłuża jej żywotność, ponieważ cały układ klimatyzacji smarowany jest olejem, który znajduje się w jego wnętrzu i dociera do wszystkich zakątków układu dlatego czym częściej się używa tym częściej układ  jest dobrze nasmarowany. Objawami  niesprawności układu klimatyzacji samochodowej jest przede wszystkim brak chłodzenia. Innymi objawami co często zauważamy to zaparowane szyby i nieprzyjemny zapach z układu wentylacji. W takim przypadku najlepiej jest umówić wizytę w naszym warsztacie samochodowym specjalizującym się w kompleksowej obsłudze klimatyzacji samochodowej . Na początek sprawdzana jest szczelność układu klimatyzacji,  jeśli test szczelności pozytywnie przejdzie, przystępujemy do nabicia klimatyzacji samochodowej. Jeśli natomiast układ jest nieszczelny przystępujemy do analizy z jakiego powodu po czym przedstawimy wycenę dla klienta . Dokonujemy także regeneracji sprężarek klimatyzacji i uszczelniamy przewody.  

Przynajmniej raz w roku należy wymienić filtr kabinowy , czyszczenie kanałów, sprawdzanie drożności kanałów, odgrzybianie parownika i czyszczenie wlotów powietrza. 

Holowanie

Oferujemy całodobową pomoc drogową na terenie południowej Polski. Jesteśmy do dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu. Holujemy także samochody sportowe, ciężarowe oraz maszyny.

Diagnostyka

Diagnostyka komputerowa oraz ogólna diagnostyka mechaniczna i elektryczna auta. Dojazd mechanika lub elektryka we wskazane miejsce awarii.

Elektronika

Diagnostyka usterek elektrycznych oraz naprawy elektryki samochodowej. Pomoc w sytuacji awarii pojazdu np. pod domem lub na drodze, a także w każdym innym miejscu.

Naprawy

Oferujemy kompleksowe i fachowe naprawy samochodów, wymiana części eksploatacyjnych, naprawy bieżące.